Rejestracja wydłużona do 5 września!

Podziel się:

Liverpool, Wielka Brytania. Aż 46% mieszkańców miasta mieszka w zabudowie szeregowej, znacznie przewyższając średnią w skali całego kraju, która kształtuje się na poziomie 26%. Wskaźnik średniego oczekiwanego życia w zdrowiu dla Zjednoczonego Królestwa wynosi 63 lata – w przypadku Liverpoolu jest on niższy i wynosi jedynie 57 lat. W odpowiedzi na liczne wyzwania prowadzi się tam wyburzenia, odnawia się budynki i oczyszcza przestrzeń publiczną przy współpracy mieszkańców, Rady Miasta, zarządców nieruchomości i … znanego wszystkim klubu piłkarskiego. Zespół Instytutu miał okazję przez kilka sierpniowych dni doświadczyć przemian i obecnych wyzwań, jakie stoją przez Liverpoolem.

Jak zatem zarządzać kurczeniem się miasta oraz innymi procesami urbanizacji? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarejestruj się na wrześniową konferencję „Nowy model urbanizacji w Polsce. Konferencja podsumowująca realizację Projektu Gospostrateg-NewUrbPact„.

UWAGA! Rejestracja zostaje wydłużona i potrwa do 5 września.

13-14 czerwca 2021 roku podczas konferencji będziemy rozmawiać o wynikach i rezultatach Projektu Gospostrateg-NewUrbPact. Konferencja organizowana jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Instytut Rozwoju Miast oraz Uczelnię Łazarskiego. Partnerami strategicznymi wydarzenia są: Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Miasto Radomsko.

Zarejestruj się już dziś! Udział bezpłatny