GZM w wynikach projektu NewUrbPact i pracach nad Strategią Rozwoju GZM – trwa rejestracja na Konferencję

Podziel się:

Przypominamy o trwającej rejestracji na Konferencję Od badania do działania: Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia w wynikach projektu NewUrbPact i pracach nad Strategią Rozwoju GZM.

Wydarzenie, którego celem jest wypracowanie wniosków i rekomendacji na rzecz zintegrowanego planowania funkcjonalnego, w tym mogących przyczynić się do opracowania modelowej strategii rozwoju ponadlokalnego, odbędzie się 17 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Organizatorami są Instytut Rozwoju Miast i Regionów, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz PwC Polska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Prosimy o rejestrację poprzez dostępny formularz.

Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową. Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w Konferencji stacjonarnie, dostępna będzie transmisja online na stronie wydarzenia na portalu Facebook oraz na platformie Youtube. Uczestnictwo online nie wymaga rejestracji poprzez formularz zgłoszeń.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz odwiedzenie dedykowanej strony na portalu Facebook.